Evde pipetle kıvırcık saç nasıl yapılır?

Evde pipetle kıvırcık saç nasıl yapılır?
Bu yazı 2.562 kez okundu.
19 Ocak 2014 19:27 tarihinde eklendi
Etiketler :

DİKKAT: Kadın ve güzellik isimli kategorimizde yer alan tüm yazıları okumadan önce Kadın&Güzellik-Din  konulu sayfamızı okumanızı tavsiye ederiz.

Evde doğal yollarla kıvırcık saç yapma yöntemleri

Evde saçlarınızı kıvırcık yapmak için bir çok zahmete katlanıyorsunuz.  Bu seferki kolay dalgalı saç nasıl yapılır videosu değil bu seferki  incecik kıvırcık saç nasıl yapılır videosudur. Kıvırcık saç yapmanın sanıyorum en olay yolu bu videodaki yapılanlar. Tabi buradaki genç kızın saçları çok güzel ve güçlü belkide güçlü ve kalın saçlarının sırrı saç düzleştirici ya da maşa kullanmadan saçlarına böyle yöntemlerle şekil vermesi olabilir. Saçları incecik zenci kıvırcıkları vermek için size sağlam kaliteli pipetler lazım. Saçların yapımında kullanacağınız pipetler kalın ya da ince olabilir. Siz nasılını kullanmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz. Zenci kıvırcığı yapmak için saç şekillendirici  yatıştırıcı olarak satılan spreylerden kullanabilirsiniz. Bu spreyler hem saçı parlak tutuyor hem de şekillendiriyor. Bir de tabi bol bol tel toka gerekecek size bu saç yapımında. Saç bakım videomuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

İşte saça ince kıvırcıklar yapmanın en kolayı ya da pipetle kıvırcık saç nasıl yapılır.

Bu arada özellikle maşasız, fönsüz kısaca saça zarar vermeden şekillendiren yöntemler her zaman favoriniz olsun. Çünkü günümüzde tüm genç kızların saçları yıpranmış durumdadır.

 

Bir önceki yazımız olan Dini günler nasıl değerlendirilmelidir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Elma Yarısı: pipetle saç yapımı, pipetle kıvırcık saç nasıl yapılır, doğal kıvırcık saç nasıl yapılır, saçı kıvırcık yapma yöntemleri, pipetle kıvırcık saç, pipetle kıvırcık saç yapımı, saçları kıvırcık yapma yöntemleri, evde kıvırcık saç nasıl yapılır, pipetle sac, saçı kıvırcık yapmanın yolları
Benzer yazılar
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

REKLAM
REKLAM
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Elmayarısı
yukarıya Çık
Önceki yazıyı okuyun:
kıvırcık saçlar
Evde saç nasıl kıvırcıklaştırılır?

DİKKAT: Kadın ve güzellik isimli kategorimizde yer alan tüm yazıları okumadan önce Kadın&Güzellik-Din  konulu sayfamızı okumanızı tavsiye ederiz. Kıvırcık saç yapma...

Kapat
//-->